AJANS

Tarihçe

Vizyon

Misyon

Ajans Başkanı

 

 

 

 

 

ajns musteri  
  centp port
  ersm  

 

eximFormat Reklamcılık Ltd. 1979 yılında Murat Yegül tarafından kurulmuştur. 2009 yılına kadar 30 yıl boyunca hizmet, üretim, pazarlama sektörlerinde faaliyet gösteren 100'den fazla yerli ve yabancı büyük kuruluşa basılı materyal ile web siteleri hazırlanmış, yerli ve yabancı medyada reklam kampanyaları düzenlenmiştir.

Türk Eximbank'ın Time ve Euromoney gibi saygın dergilerde yayınlanan reklamlarla yurt dışı tanıtımı yapılmış ve faaliyet raporları hazırlanmıştır.

pknt1986 yılında faaliyete geçen Petrokent Turizm A.Ş.'nin reklam stratejisi ve uygulaması, pazarlama faaliyetinin sona erdiği 1995 yılına kadar yoğun bir şekilde yürütülmüştür.

Türkiye'nin en büyük inşaat şirketlerine kataloglar, broşürler, faaliyet raporları, kurumsal kimlik ve web sitesi çalışmaları yapılmış, yurtiçi ve yurtdışı dergilerde ve gazetelerde reklamları yayınlanmıştır.

parkBaşta Aktürk Yapı Endüstrisi A.Ş. projeleri olmak üzere, çok sayıdaki konut projesi için gazete reklamları, kataloglar, broşürler, insertler ve outdoorlarla başarılı satış kampanyaları yürütülmüştür.

Gama Endüstri A.Ş.'ne 10 yıl arka arkaya üç ayrı dilde (Türkçe-İngilizce-Rusça), Locheed Martin Yatırım Holding'e ise, Türkiye'de faaliyette bulunduğu 1999 yılına kadar her yıl faaliyet raporu yapılmıştır.

20001999 yılında ET2000 ürünleri için önce kurumsal kimlik çalışması, ardından da ambalaj tasarımı yapılmış ve Almanya'da Südpack firmasında bastırılmıştır.

2006 yılında Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ABİGEM'e Bulgur Sektör Stratejisi Projesi kapsamında logo, broşür, stand ve web sitesi hazırlanmıştır.